32 200 00 40 bok@transport-pneumatyczny.pl

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo wysokiej klasy produkty

Zobacz więcej »

Oferta - Instalacje przemysłowe

Firma produkcyjno-usługowa Cromo-stal sp. z o.o., oferuje szeroki asortyment armatury do transportu pneumatycznego. Nasze usługi obejmują gamę produktów wykonanych ze stali nierdzewnej oraz aluminium.
Dlaczego transport pneumatyczny?
Transport pneumatyczny to rozwiązanie, które nie tylko pozwala na dostosowanie potrzeb do wymagań klienta, ale przede wszystkim to zminimalizowanie kosztów produkcji, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu przestrzeni i czasu. Transport pneumatyczny wykorzystywany jest do przesyłania znacznych ilości ciał stałych (głównie materiałów sypkich), za pomocą płynącego strumienia powietrza, w zamkniętym rurociągu.
Niewątpliwą jego zaletą jest możliwość szybkiego zarówno montażu, jak i demontażu, jak również dostosowanie układu linii do bieżących potrzeb. Wielokrotne wykorzystanie rur jest inwestycją zwrotną, która pozwala na efektywny rozwój przedsiębiorstwa.

Instalacje rurowe

Nasze usługi:
Dysponujemy asortymentem, który cechuje się wysoką trwałością, która daje gwarancję długoterminowego użytkowania. Wykonujemy instalacje przemysłowe i instalacje rurowe. W naszej ofercie znajdują Państwo produkty dostosowane do ciężkich warunków oraz dużych wymagań technicznych:
  • łuk o średnicy od 38,0 do 168,3 i promieniu wygięcia R od 50 do 1500 mm
  • grubość ścianki od 1,5 do 5,0 mm
  • długość odcinka prostego po obu stronach łuku 200 mm
  • wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium
    Naszym klientom ferujemy doradztwo techniczne podczas wyboru asortymentu, jak również dodatkowe usługi związane z dostosowaniem produktu pod wymagania klienta.
Lokalizacja naszych usług:
Staramy się trafić z naszą ofertą do klienta zlokalizowanego zarówno na terenie naszego kraju, jak i działającego na rynku europejskim. Dynamiczny rozwój naszej firmy, pozwolił nam na ekspansje rynków zagranicznych, głównie europejskich.
Do kogo kierujemy nasze usługi?
Nasze usługi (instalacje przemysłowe i rurowe) kierujemy przede wszystkim do:
  • producentów maszyn i urządzeń,
  • firm budowlanych i instalacyjnych,
  • zakładów przemysłowych
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, które znajdują się na zakładkach poszczególnych produktów.